Znakomitą wizytówką zdrowego i zadbanego wyglądu jest jędrna skóra, lśniące włosy oraz twarde paznokcie. Wpływ na kondycję naszego organizmu ma przede wszystkim odpowiednia dieta, dostarczająca właściwych składników. Bywają jednak okresy, w których dietę warto uzupełnić o suplementy.

Solgar doświadczenie i jakość

Wartym polecenia producentem suplementów bazujących na naturalnych składnikach jest Solgar. W zakresie produkcji suplementów firma ta zdobyła nie tylko olbrzymie doświadczenie, ale również ogromną wiedzę. Solgar posiada własny instytut naukowy oraz laboratorium kontroli jakości – wszystkie produkty pod względem czystości i potencji muszą spełniać wysoki standard.

Solgar włosy skóra paznokcie

Solgar opracował specjalną formułę, która zawiera składniki potrzebne do budowy zdrowych włosów, skóry i paznokci. Są to m.in.:

– siarka w postaci organicznej MSM – siarka jest kluczowa do wytwarzania keratyny, niezbędnej do budowy silnych włosów i paznokci,

– krzem – zapobiega wypadaniu włosów i łamaniu się paznokci, ponadto bierze udział w syntezie kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, podstawowych składników budujących skórę.

– witamina C kwas l-askorbinowy – niezbędna w syntezie kolagenu, zapobiegającemu m.in. starzeniu się skóry.

Formuła Włosy, Skóra, Paznokcie jest łatwo przyswajalna i dostarcza wszystkich składników potrzebnych dla zapewnienia zdrowego oraz pięknego wyglądu.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *