Znalezienie idealnego produktu do golenia nie jest zadaniem łatwym. Z pewnością jednak jest to kwestia całkowicie indywidualna i trudno jednoznacznie stwierdzić czy lepsza jest pianka do golenia, krem czy może żel. Na pewno jednak na drogeryjnych półkach znajduje się tak wiele produktów, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Ogromna wydajność w małej tubce

Żel do golenia to najbardziej wydajna propozycja, jeżeli chodzi o wszystkie dostępne w drogeriach. Już niewielka ilość produktu jest w stanie pokryć cały zarost. Żel leciutko rozprowadza się po skórze, świetnie przylega do włosów i w dużym stopniu ułatwia golenie. Z pewnością jest świetną propozycją dla osób początkujących w goleniu.

Krem + pędzel = WNM?

Najbardziej przyjazny skórze bez wątpienia jest krem do golenia, który powinien być aplikowany za pomocą pędzla. Dłuższy czas nakładania jest ogromną zaletą, gdyż pozwala na lepsze zmiękczenie włosów. Dodatkowo operowanie pędzlem po twarzy jest także formą automasażu.

Lekka i wygodna w użyciu – pianka do golenia

Choć mniej wydajna niż żel do golenia, cieszy się równie dużą popularnością. Dobrze wmasowana w skórę świetnie zmiękcza włoski i nawilża skórę twarzy. Niestety, jej mało stabilna formuła utrudnia aplikację na większych partiach, gdyż jej przyczepność nie jest najlepsza. Innym utrudnieniem, o którym trzeba wspomnieć jest również szybkie zapychanie ostrzy maszynki.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *